Helista meile!

Eesti keskus teenindab teid telefoni, meili ja messengeri teel tööpäeviti (e-r) kell 10-15.

Eesti keskus / Eesti aukonsulaat Turus
Varsinais-Suomen Viro-keskus ry
Vanha Suurtori 3, 20500 Turku

tel. 040 147 5221, virokeskus@gmail.com

NB Koronapiirangude ajal teenindame
kohapeal kontoris ainult kokkuleppel!

neljapäev, 15. oktoober 2020

Turu teater ootab uusi liikmeid!

 Turu teater ootab uusi liikmeid! Loome koos midagi täiesti uut!

Juhendajaks on teatrialase ja pedagoogilise haridusega, 7-aastase lavastaja, näitleja ja teatriõpetaja kogemustega Siim Maaten.

Harrastusteater ootab Turu piirkonnas elavaid eestlaseid ja eesti keelt rääkivaid inimesi, kes on huvitatud etenduskunstidest ning Eesti kirjandusest. 
Üheskoos moodustavad nad Siim Maateni juhendamisel harrastusteatri rühma. Maateni juhendamisel kogutakse kokku eestikeelseid lühivorme, mida on tõlgitud ka soome keelde ning saadud materjalist loodakse lavastus “Soome keeles Eesti”, mis oleks jälgitav nii eesti keelest arusaavale kui ka mitte arusaavale publikule. Selle käigus tutvustab ja õpetab juhendaja näitlejameisterlikkust ning esinemiskunsti.
Ootame huvilisi neljapäeval kell 18:00 Eesti keskuses.

*******

Laste-ja noorte näitlemise ring ootab väikeseid teatritegijaid.

Näitlemise ring on sissejuhatus teatri maagilisse maailma. Ringis osalevad lapsed saavad võimaluse katsetada teatritegemist ja teiste ees esinemist. Harjutavad hääle kasutamist, laval liikumist ning mis ehk ka kõige olulisem teiste märkamist. Ringi käigus tutvutakse erinevate teatritegemise tehnikate ja mängudega.
Ring koguneb neljapäeval kell 17:00-18:00 Eesti keskuses.  Oodatud on teatriga varem kokkupuutunud või esmakordset tutvust tegevad teatritegijad! 

Hind: 30 eur (osalemine novembris ja detsembris 2020, kokku 7 korda)

Lisainfo ja registreerimine: virokeskus@gmail.com või telefonil +358 40 147 5221